Úvod: Home > Stroje na dopravu betonových směsí

Stroje na dopravu betonových směsí

Stroje na dopravu směsí transportují betonové směsi. Tím usnadňují a ulehčují fyzicky namáhavou práci např. při betonáži podlahových ploch, nebo při zalévání ztraceného bednění.

Doprava betonu je u jedněch strojů zajištěna pomocí přetlaku vzduchu. Tyto stroje se obecně nazývají Mixokrety. Tlak vzduchu vytvořený kompresorem transportuje namíchaný zavlhlý beton z míchací tlakové nádoby Mixokretu, hadicemi až do vzdáleného místa zpracování směsi.

U druhých se jako způsob dopravy betonu používá pístové čerpadlo. Tento způsob přepravy umožňuje tekoucí beton přivezený v domíchávači. Tato zařízení se obecně nazývají stabilní betonpumpy.Výrobce:   Řadit zboží:      

Stroje na dopravu směsí transportují betonové směsi. Tím usnadňují a ulehčují fyzicky namáhavou práci např. při betonáži podlahových ploch, nebo při zalévání ztraceného bednění.

Doprava betonu je u jedněch strojů zajištěna pomocí přetlaku vzduchu. Tyto stroje se obecně nazývají Mixokrety. Tlak vzduchu vytvořený kompresorem transportuje namíchaný zavlhlý beton z míchací tlakové nádoby Mixokretu, hadicemi až do vzdáleného místa zpracování směsi.

U druhých se jako způsob dopravy betonu používá pístové čerpadlo. Tento způsob přepravy umožňuje tekoucí beton přivezený v domíchávači. Tato zařízení se obecně nazývají stabilní betonpumpy.

Rychlý kontakt
Půmevek, spol. s r.o.
U Hostivařského nádraží 26
102 00 Praha 10
tel.: 271 961 658, fax.: 274 860 655
mobil: 606 631 354, 602 683 642, 602 257 823
e-mail: pumevek@pumevek.cz
Otevírací doba půjčovny

PO - PÁ 7.00 - 17.00


Po dohodě zabezpečíme sobotní a nedělní servis
Zákaznické centrum
Obchodní podmínky