Úvod: Home > Elektrocentrály

Elektrocentrály

Elektrocentrála je zařízení vyrábějící elektrický proud. Využívá se v místech, kde nelze připojit spotřebič do běžné energetické sítě. Elektrocentrály dělíme podle maximálního výkonu generátoru. Elektrocentrály jsou poháněny spalovacími motory. Elektrocentrály o maximálních výkonech do 10kW spalují benzín, elektrocentrály o výkonu 63kW jsou poháněny dieselovým motorem na naftu. Nabízíme centrály o výkonu 3,5kW vyrábějící střídavý proud s napětím pouze 220V, centrály 5 kW-10kW vyrábějící střídavý proud s napětím 220V i 380V a v poslední řadě i centrálu o výkonu 63kW s napětím na 220V i 380V, jištěním 63A.

Centrály do výkonu 10kW naleznou využití jako zdroj energie při provozu stánků, pro použití na drobnější elektrická nářadí v místě, kde ještě není zaveden proud, v domácnosti pro funkčnost domácích spotřebičů, mimo výpočetní techniky, při momentálním výpadku energetické sítě.

Centrálu o výkonu 63kW lze použít jako zdroj elektrické energie na rozbíhajících se stavbách, kde ještě není zavedena staveništní elektrická přípojka.

Jelikož se jedná o tzv. měkký zdroj energie není vhodné elektrocentrály používat pro pohon elektropřístrojů, kde náhlý pokles výkonu může způsobit poškození vnitřní elektroniky např. počítače, laboratorní přístroje, a tam, kde dochází k častému pulznímu zapínání a vypínání, např. mycí stroje je nutné, aby výkon centrály byl několikanásobně navýšen oproti příkonu spotřebiče.Výrobce:   Řadit zboží:      
Skok na stránku   
1 - 2 -  Další
Skok na stránku   
1 - 2 -  Další

Elektrocentrála je zařízení vyrábějící elektrický proud. Využívá se v místech, kde nelze připojit spotřebič do běžné energetické sítě. Elektrocentrály dělíme podle maximálního výkonu generátoru. Elektrocentrály jsou poháněny spalovacími motory. Elektrocentrály o maximálních výkonech do 10kW spalují benzín, elektrocentrály o výkonu 63kW jsou poháněny dieselovým motorem na naftu. Nabízíme centrály o výkonu 3,5kW vyrábějící střídavý proud s napětím pouze 220V, centrály 5 kW-10kW vyrábějící střídavý proud s napětím 220V i 380V a v poslední řadě i centrálu o výkonu 63kW s napětím na 220V i 380V, jištěním 63A.

Centrály do výkonu 10kW naleznou využití jako zdroj energie při provozu stánků, pro použití na drobnější elektrická nářadí v místě, kde ještě není zaveden proud, v domácnosti pro funkčnost domácích spotřebičů, mimo výpočetní techniky, při momentálním výpadku energetické sítě.

Centrálu o výkonu 63kW lze použít jako zdroj elektrické energie na rozbíhajících se stavbách, kde ještě není zavedena staveništní elektrická přípojka.

Jelikož se jedná o tzv. měkký zdroj energie není vhodné elektrocentrály používat pro pohon elektropřístrojů, kde náhlý pokles výkonu může způsobit poškození vnitřní elektroniky např. počítače, laboratorní přístroje, a tam, kde dochází k častému pulznímu zapínání a vypínání, např. mycí stroje je nutné, aby výkon centrály byl několikanásobně navýšen oproti příkonu spotřebiče.

Rychlý kontakt
Půmevek, spol. s r.o.
U Hostivařského nádraží 26
102 00 Praha 10
tel.: 271 961 658, fax.: 274 860 655
mobil: 606 631 354, 602 683 642, 602 257 823
e-mail: pumevek@pumevek.cz
Otevírací doba půjčovny

PO - PÁ 7.00 - 17.00


Po dohodě zabezpečíme sobotní a nedělní servis
Zákaznické centrum
Obchodní podmínky